©2005 Hena Yazlım Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
Çoklu Firma Yapısı:
Sisteme birden fazla firma tanımlanabilir. Bu sayede aynı bünye içindeki alt firmalar kendi özel yapılarını kurarak, sistemde tanımlı diğer alt firmalar ile herhangi bir karmaşa yaşamadan birlikte çalışırlar.


Çoklu Dönem Yapısı:
Sistemdeki firmalar için mantıksal dönemler tanımlanır. Her firmanın bir aktif dönemi vardır. Firma, gerekli gördüğü peryotlarda yeni dönem açar, eski dönemden yeni döneme devir işlemleri gerçekleştirir. Kullanıcılar aktif dönemdeki güncel datalarla çalışırlar, ihtiyaç duyduklarında geçmiş datalarada ulaşabilirler.


Güçlü Görsel Ara Yüz:
Yoğun iş temposunda kullanıcıların daha hızlı ve pratik çalışmalarına katkı sağlamak amacı ile programdaki tüm ekranlar, konuyu canlandıran ikonlar ve hatırlatma bilgileri ile desteklenmiştir. Arama ekranları ve işlem panelleri gibi kısımlar, kullanıcı işlemini tamaladıkdan sonra kendini otomatik gizleyerek her zaman sade ve verimli bir ekran düzeni oluşur. Sürükle bırak sistemi ile kullanıcılar bir çok yerde işlemlerini daha kolay gerçekleştirir.


Özelleştirilebilir Ekranlar:
Kullanıcıların daha rahat ve hızlı çalışmalarını sağlamak amacı ile tüm ekranlar kullanıcı bazında özelleştirilebilir.
Mevcut program menülerini ve araç çubuklarını kullanıcılar kendine göre düzenler ve kendilerine özel yeni menü ve araç çubukları oluşturabilirler.
Tüm ekran boyutları kullanıcıya özel olarak ayarlanır.
Ekranlardaki tablolarda kullanıcalar görünmesini istedikleri alanları, bu alanların sıralamasını ve boyutlarını kendilerine özel belirleyebilir.


Web ve Mobil Çözümler Desteği:
Programın gerekli görülen bölüm veya bölümlerine internet üzerinden web uygulaması olarak yada PDA, tablet PC gibi mobil araçlarla ulaşılabilir. Bu sayede sahada çalışan teknik personel anlık kalite kontrol verilerini, atölyeler belirlenen bilgileri görebilir, imalat bilgilerini anlık olarak sisteme girilebilir.


Diğer Dökümanların Takibi:
Sistemin işleyişinde vaz geçilmez olan tüm diğer belgeler(gelen ve giden tüm mailler, dökümanlar) ilgili kayıtlar ile ilişkilendirilerek sisteme eklenebilir. Sistem bunları emniyetli bir şekilde kendi bünyesinde muhafaza eder ve kullanıcının kolayca ulaşabilmesini sağlar. Bu sayede lokal sisteminizin dışındaki diğer çalışmalar da sistemin bir parçası haline gelir.


İlgili Kayıtlara Hızlı Erişim:
Hemen her program ekranında bulunan hızlı erişim kısa yolları sayesinde kullanıcı, incelediği kayıtla ilgili diğer tüm kayıtlara anında ulaşabilir.


Parametrik Yapı:
Sistemde mümkün olana herşey, sisteme özel tanımlanabilir ve parametriktir. Böylece çözümlerimize sahip her firma sistemini ihtiyaçlarına göre şekillendirir.


Çoklu Dil Desteği:
Programındaki ekranlar farklı dillerde kullanıcının karşısına gelebilir.


Gelişmiş Raporlama Araçları:
Sistemde var olan bilgi isteninlen formatta, belirtilen kriterlere göre hızlı bir şekilde raporlanır. Raporlar üzerinde kullanıcı özel sıralamalar, gruplandırmalar yapabilir, alt toplamlar alabilir, özel filitrelemeler oluşturabilir. Rapora ekstra alanlar ekleyebilir yada var olan alanlardan istediğini rapordan çıkarabilir. Raporlardaki alanların yerlerini değiştirebilir. Kullanıcılar aynı raporu farklı formatlarda hazırlayarak ihtiyaç duyduğu anda kullanabilir. Ayrıca raporu Ms Excel yada Html dökümanı olarak export edebilir. Ayrıca tüm raporlar otomatik olarak ilgili kişilere maillenebilir.


Gelişmiş Yetkilendirme Sistemi:
Kullanıcı profilleri: Kullanıcılar için tanımlanan profiller ile sahip olacakları haklar belirlenir. Hangi kullanıcının programda hangi bölümleri görebileceği bunlar üzrerinde hangi        işlemleri yapabileceği ayrıntılı bir şekilde belirlenir ve kolayca yönetilir.
Kayıt Sahipliği: Kullanıcıların hangi kayıtları görebileceği belirlenir. Böylece her kullanıcı sadece görmesi gereken kayıtları ekranında görür. Bu daha güçlü bir kayıt günvenliği sağladığı gibi, kullanıcılar ekranlarında sadece kendilerini ilgilendiren kayıtları görebildiklerinden daha sade ekranlarda daha verimli çalışabilirler.
ANA SAYFA   |    ÜRÜNLER   |    HİZMETLER    |    PROJELER    |    HAKKIMIZDA        İLETİŞİM